Пройшли Передпасхальні реколекції в Покотилівці і церковний День молоді

Протягом 30 березня-1 квітня 2018 року у Святопокровському василіянському монастирі у смт. Покотилівка відбулися традиційно великопосні реколекції. Духовні науки в контексті загальної теми «Нехай святиться ім’я Твоє…» виголосив знаний місіонер зі Львова о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. Він прибув на Харківщину на запрошення настоятеля обителі о. Йосифа Щура, ЧСВВ.

Реколектант заохотив прибулих звідусіль вірних на ще кращому наслідуванні Спасителя, на нашому покликанні до святості, пояснивши, як слід у молитві виявляти не свою волю, а Божу.

Чимало людей духовно відновилися: посповідалися перед наближенням Великодня та як справжні християни зустрілися з Христом у св. Причасті.

У Квітну неділю відбулося завершення реколекційних наук. Також із початком молодіжно-дитячої св. Літургії, котру відслужив парафіяльний сотрудник і Голова Молодіжної комісії Харківського екзархату о. Миколай Микосовський, ЧСВВ, розпочалося святкування парафіяльного Дня молоді. Після привітання молодих осіб у храмі та освячення вербових гілочок було продовження цього дійства у катехитичному класі:  поезія о. Миколая про квітучу молодість, чай із печивом, перегляд цікавого молодіжного фільму "Хрест і ніж" тощо.

Спасибі Господу за цей чудовий день весни!

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар