«Ми — з Вами!» Священники УГКЦ звернулися до вірних у час карантину

Священники Української Греко-Католицької Церкви звернулися до вірян словами підтримки у період карантину, спричиненого поширенням смертоносної пандемії коронавірусу.

«Друзі! Разом — сильні! Сьогодні, у час пандемії коронавірусу ми, священники УГКЦ, хочемо, щоб Ви знали — ми з Вами!!! Тому тримайте наші слова підтримки.

Ми готові, незважаючи на жодні перешкоди та небезпеки, бути ефективними в руках Божих і в будь-яких обставинах служити для Вас.

Церква — не закрита. Сьогодні Церквою стає кожна домівка, де лунає молитва, кожне серце, яке прагне єдності з Христом та добра для всіх людей».

https://www.youtube.com/watch?time_continue=212&v=Sg9h9bwbXok&feature=emb_logo

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар