
Священники Української Греко-Католицької Церкви звернулися до вірян словами підтримки у період карантину, спричиненого поширенням смертоносної пандемії коронавірусу.
«Друзі! Разом — сильні! Сьогодні, у час пандемії коронавірусу ми, священники УГКЦ, хочемо, щоб Ви знали — ми з Вами!!! Тому тримайте наші слова підтримки.
Ми готові, незважаючи на жодні перешкоди та небезпеки, бути ефективними в руках Божих і в будь-яких обставинах служити для Вас.
Церква — не закрита. Сьогодні Церквою стає кожна домівка, де лунає молитва, кожне серце, яке прагне єдності з Христом та добра для всіх людей».
https://www.youtube.com/watch?time_continue=212&v=Sg9h9bwbXok&feature=emb_logo



Коментарів: 0