Глава УГКЦ зустрівся із Папою Франциском

Перебуваючи з робочим візитом у Ватикані, Глава УГКЦ мав нагоду зустрітися із Папою Франциском у четвер, 21 лютого. У розмові з Блаженнішим Святославом Понтифік поцікавився ситуацією в Україні, висловив слова підтримки та уділив своє апостольське благословення для українського народу.

З 21 по 24 лютого у Ватикані проходить зустріч предстоятелів Східних Церков та президентів єпископських конференцій Католицької Церкви на тему захисту неповнолітніх в Церкві. Зустріч відбувається з ініціативи папи Франциска з метою усвідомлення на рівні усієї Католицької Церкви трагічності скоєних вчинків, а також є виявом уваги церковної ієрархії до жертв та прозорості у подоланні цієї кризи.

УГКЦ на всесвітньому саміті ієрархів Католицької Церкви представляє Блаженніший Святослав, він неодноразово заявляв про політику “нуль толерантності”, прийняту в Католицькій Церкві з метою захисту неповнолітніх.

Додамо, що в Католицькій Церкві було затверджено ряд необхідних заходів, які стають програмою захисту неповнолітніх не лише для церковних спільнот, але й для цілого суспільства.

за матеріалами: news.ugcc.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар