З 16 по 22 липня при парафії св. Юрія, що при монастирі Отців Василіян у м. Червонограді (Кристинополі), відбулися «Веселі Канікули з Богом».

Цього тижня 200 дітей разом з аніматорами спільноти «Марійська Дружина» під духовним проводом о. Петра Венгрина, ЧСВВ, дізнавалися про Слово Боже та просто раділи, бо могли в особливий спосіб побути разом з Богом – провести весело час.

Програма була присвячена року Божого Слова – Біблії. Кожного дня всіх присутніх об’єднувала Свята Літургія, на якій вони мали змогу приступити до Таїнств Покаяння та Євхаристії. Духовний провідник о. Петро, ЧСВВ, під час проповіді пояснював дітям, як слово Боже можна застосувати у повсякденному житті, а також роз'яснював те, що відбувалося під час сценок, в такий спосіб готуючи їх до катехизацій. Великі ігри, запальні банси, цікаві гуртки, що допомагали дітям розвиватись, захопливі катехизації, котрі навчали діток щодня чогось нового, а також сценки, де діти мали змогу побачити, як все відбувалося від сотворення світу, аж до Зіслання Святого Духа.

Шостий день табору – субота – ознаменований поїздкою до Крехівської обителі, де на всіх учасників чекала цікава величезна гра. Недільне святкування з нагоди завершення табору розпочалася святковою Літургією. Після неї дітей та батьків чекав завершальний концерт, де всі учасники мали змогу представити свої команди та подякувати аніматорській групі за пройдений тиждень.

Зі свого боку, аніматорський склад разом із о. Петром висловлюють найперше подяку Господу Богу, а також діткам та їх батькам за незабутні емоції та враження, отримані протягом тижня.

Повідомили: Олійник Любов та Джугало Христина (аніматори)

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар