
6-7 червня 2020 р. Б., у Василіянському монастирі в Малому Березному відбулися відпустові святкування празника Зіслання Святого Духа.
Святкування розпочалися Великою Вечірнею з Литією, яку очолив Преосвященний Владика Ніл Лущак, ЧБМ – єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії.

Служили Вечірню: Протоігумен Провінції Св. Миколая о. Франціск Онисько ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик ЧСВВ, Ігумен Крехівського монастиря о. Іван Майкович ЧСВВ та диякон Христофор Кушпіт ЧСВВ. Молитовний спів цього богослужіння провадили отці і брати Василіяни, що прибули на свято з різних монастирів, - зазначається на сайті Закарпатської провінції.

Наступним богослужінням була Божественна Літургія за випрошення дарів Святого Духа, яку очолив о. Мелетій Рішко ЧСВВ з Мукачівського монастиря, у співслужінні з о. Еміліяном Гавеєм ЧСВВ – Настоятелем Боронявського монастиря та о. Арсенієм Валіхновським, ЧБМ з Ужгородського монастиря Братів Францисканців. Дияконував о. д. Христофор Кушпіт ЧСВВ.

О 21:00 на монастирському подвір’ї перед храмом розпочалася Хресна Дорога, яку разом з вірними молилися Єпископ й 12 ієромонахів-василіян.

Неділя Зіслання Святого Духа розпочалася святковою Утренею та Акафістом до Святого Духа, які під монаший спів братії відслужив о. Еміліян Гавей ЧСВВ.

Святкову Архієрейську Божественну Літургія з нагоди відпустового храмового празника очолив Преосвященний Кир Ніл Лущак ЧБМ у співслужінні з ієромонахами-василіянами двох українських Провінцій, на чолі з їхніми Протоігуменами.



Коментарів: 0