Відпуст у василіянській обителі с. Краснопуща

«На початку створив Бог небо і землю» (Буття 1.1) і, пізніше, покликав до буття монастир Різдва святого Івана Хрестителя у Краснопущі (Бережанщина).

Різдво відзначаємо тричі в році – Ісуса Христа, Богородиці та Івана. Св. Іван Хреститель із гідністю заслуговує у своєму Різдві на лик прослави, який у час глобальної ізоляції ренесансним відпустом покликав вірних на молитовну прощу 7 липня 2020 року до святого місця. Перед плачучою Чудотворною іконою Матері Божої Краснопущанського монастиря священники та вірні прославляли Бога, випрошуючи благословення для українських родин.

Святу Літургію очолив і проповідь виголосив провінційний вікарій та намісник Львівського монастиря о. Веніамин Чернега, ЧСВВ. Ігумени із Луцька, Золочева, Добромиля, Підгірців та священники Поморянського, Бережанського, Зборівського деканатів єдналися у євхаристійному сопричасті з прочанами. У черзі до сповіді вірні відкривалися на дар прощення, та, попри хмарно-дощову погоду, пам’ятали істину, що «Бог – як сонце, навіть коли падає дощ, Він є».

Після завершення святої Літургії відбулося водосвяття. Священики та вірні подякували ігумену Краснопущанського василіянського монастиря о. Степану Романику, ЧСВВ, за любов, працю, пророчі старання пропагувати майбутні можливості, чудеса, реколекційні перспективи у Краснопущанському монастирі.

«Величаємо тебе, Предтече Христовий Іване, і вшановуємо від неплідної преславне твоє народження».

Повідомив о. Епіфаній Гнатів, ЧСВВ

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар