Відбулася проща випускників шкіл до Погінського монастиря

1700 цьогорічних випускників шкіл разом зі своїми учителями, батьками приїхали до Погінського монастиря Успіння Матері Божої отців Василіян просити у Богородиці за правильний вибір майбутнього і витривання в доброму до кінця.

Тема прощі – “Зі Словом Божим прямуємо до щасливого життя”. Тепер молода людина може спитати: “А де ж ці Заповіді?” – У Святому Письмі. Тому проща розпочалася зі вступного слова про актуальність Святого Письма для сучасних юнаків та дівчат і важливість довіри до нашого Господа та Пресвятої Богородиці, яке промовив о. Йосафат Фітель, ЧСВВ (м. Бучач). Після цього усі прочани помолилися вервицю, а згодом взяли участь в однойменному квесті. Учасники були поділені на 15 команд, кожна з них мала пройти 2 острова, на яких потрібно було виконати завдання відповідно до Божих Заповідей. На завершення гри потрібно було лого, отримані на островах, приклеїти до банера.

По закінченні квесту о. Амвросій Козак ЧСВВ підбив підсумки і звернув увагу на те, що, коли ми намагаємося виконувати Заповіді тільки з любові до себе (егоїстично), тоді це важко робити. Але якщо ми це робимо з любові до Бога, тоді ми не будемо такими сумними, як багатий юнак. Заповіді нам дані не для того, щоб нас обмежити, а для нашого щастя. Організатором квесту була спільнота василіянських аніматорів спільно з братством свщмч. Йосафата Івано-Франківської духовної семінарії.

Одночасно о. Йосафат Фітель, ЧСВВ спілкувався з учителями. Він наголосив на важливості свідчення. Замало є читати  Святе Письмо. Ним треба жити і нести цю радість Євангелія своїми вчинками. 

О 13.00 год. розпочалася Архієрейська Божнственна Літургія, яку очолив Архієпископ і Митрополит Кир Володимир Війтишин у співслужінні зі священиками Івано-Франківської Архієпархії. Супроводжував Службу Божу співом гурт “Еффата”. У своєму слові до випускників Митрополит акцентував на важливості довіри до Господа і Його Пресвятої Матері. Він також подякував учителям, класним керівникам, батькам, які приїхали разом з випускниками.

Завершилася проща мистецькою програмою, підготовленою гуртом “Еффата” та спільнотою василіанських аніматорів м. Івано-Франківська, монастиря Царя Христа ЧСВВ.

Щиро дякуємо о. Никодиму Гуралюку, ЧСВВ за його служіння і неймовірний запал, який він додає нашій молоді.

За матеріалами: osbm.if.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар