Великоднє привітання Протоігумена провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоана Школика, ЧСВВ

Преподобні браття у монашестві!

Дорогі у Христі браття і сестри!

Христос Воскрес!

Щиро вітаю усіх вас зі святом Воскресіння Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. Саме воно є кульмінацією нашого літургійного року, оскільки у ньому ми бачимо вершину Божої любові до нас. Син Божий своєю смертю і воскресінням дарує всім без винятку можливість отримати вічне щастя, подолати безсилість і безнадійність, навіть перед смертю.

Щоправда, для цього наш Господь заохочує до виконання його слів, як сам каже «Хто слухає моє слово й у того вірує, хто послав мене, - живе життям вічним, і на суд не приходить, бо від смерти перейшов у життя» (Ів. 5,25). Він також невтомно запрошує нас до Пресвятої Євхаристії, кажучи «Хто тіло моє їсть і кров мою п'є, той живе життям вічним, і я воскрешу його останнього дня» (Ів. 6,54).

Маємо пам’ятати, що тільки за умови докладання наших зусиль для тісних взаємин із Воскреслим Христом-Переможцем через щиру особисту молитву, діла милосердя та вже згадане перебування у Божому Слові та приймання Євхаристії можемо осягнути повноту щастя. Цю парадоксальну правду дуже влучно висловив апостол Павло, коли сказав: «Для мене бо життя - Христос, а смерть – прибуток» (Флп 1,21). Хочу наголосити, що смерть є прибутком тільки тоді, коли наше життя є змаганням для життя з Христом.

Бажаю всім нам невтомно черпати сили від воскреслого Христа. Пам'ятаймо, що Господь завжди бажає нам добра і спасіння, оскільки полюбив нас до кінця (пор. Ів. 13,1).

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ієромонах Йоан Школик, ЧСВВ

Протоігумен Провінції Насвятішого Спасителя в Україні

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар