Упокоївся в Господі Отець Вінкентій Яніцький, ЧСВВ

4 березня 2015 року Божого в Августові (Польща) упокоївся в Господі на 42-му році життя, 25-му чернечого покликання, 17 священнослужіння світлої пам'яті Отець Вінкентій Яніцький, ЧСВВ.

Наш брат у простуванні нелегкою дорогою чернечого покликання, прекрасна людина, вірний товариш, досконалий християнин загинув в автокатастрофі.

Він зіткнувся з вантажівкою-бензовозом на трасі при складних умовах видимості.

Помер згодом у лікарні від отриманих травм, що були несумісні із життям.

Вічна пам'ять!

Прес-служба osbm.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 25

  1. світлана
    27 березня 2015 року, 22:39

    Дуже важко повірити в таку велику втрату.Надзвичайно світла Людина,дуже гарний священник.Душа розривається від болю втрати.Вічна память!

  2. Kristina
    11 березня 2015 року, 21:41

    Amzina atilsi Jam! Labai puikus ir jautrus zmogus buvo Jis. Labai mylejo zmones ir vaikus. Visada besisypsantis ir uzdegantis optimizmu.

  3. о. Іван м. Хуст
    11 березня 2015 року, 13:06

    Мудра людина і священик від Бога... Вiчна йому пам`ять!!!

  4. Олена
    8 березня 2015 року, 17:46

    Вічна пам"ять!Дуже шкода ,що від нас відходять у вічність такі світлі люди,велика втрата !Нехай з миром упокоїться його душа!

  5. Ірина
    7 березня 2015 року, 16:24

    Новина жахлива. Сама світла людина яку знала, самий улюблений священник усіх парафіян, а особливо у церкві Царя Христа що в Івано-Франківську. Вічна пам"ять. Мабуть Господеві потрібні такі співочі люди, щоб співати у райських садах.

  6. Маряна
    7 березня 2015 року, 12:03

    Досі не можу подумати що Його нема,сльози і сум(((Пам'ятаю ще змалечку ,о.Вінкентній був у Дрогобичі ,спогади ,всі теплі розмови на різну тему ,вчив нас малих ,речей тих яких ми ще не знали...усмішка на Його обличчі ще досить довгонезгасатиме з мого серця .Найкращий!!!Вічна пам'ять! .

  7. Ірина
    7 березня 2015 року, 01:13

    Неймовірно сонячна була людина. Священником від Бога. Нехай з миром спочиває ! Вічная пам'ять !

  8. Маряна
    7 березня 2015 року, 00:56

    Я не можу повірити,14 років тоиу він хрестив наших 3 племвнників і давав нам шлюб,тепер в нас теж 3 синів,він теж їх хрестив, ми УСІЄЮ СІМЄЮ ЙОГО ЛЮБИЛИ, НЕХАЙ З БОГОМ СПОЧИВАЄ!!!!!!!!!!!

  9. Basilius
    6 березня 2015 року, 23:02

    « Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Te decet hymnus Deus, in Sion, et tibi reddetur votum in Ierusalem. Exaudi orationem meam; ad te omnis caro veniet. »

  10. Ірина Перевозова
    6 березня 2015 року, 22:48

    Нехай Господь зі святими упокоїть!Вічна світла пам'ять! Молимось за упокій душі о.Вікентія.

  11. Ірина
    6 березня 2015 року, 22:01

    Вічна пам'ять!!!

  12. Василь
    6 березня 2015 року, 21:58

    Після Вечірньоі Служби Божоі почув прикру новину про смерть Отця. Моя донечка його дуже любить. Він для неі є Авторитетом. Я не зміг ій сказати. На серці біль. Завжди будемо пам'ятати його посмішку, незабутній голос, роки служіння в каплиці меморіального скверу. Отче- Ігумене відновіть будь-ласка в сквері Недільну Літургію в пам'ять про о.Вінкентія. Вічна пам'ять.........

  13. Марія
    6 березня 2015 року, 17:31

    Вічна пам'ять!

  14. Василина
    6 березня 2015 року, 16:08

    Односильчанин, і просто хороша людина. Вічна пам'ять !!!

  15. Saulius
    6 березня 2015 року, 12:53

    Amžiną atilsį!

  16. с.Міріям Білас,ЧСВВ
    6 березня 2015 року, 01:09

    Дякую Отче Вінкентій за Ваш чидовий спів! с.Міріям Білас,ЧСВВ

  17. Марина
    5 березня 2015 року, 23:54

    Мала честь бути його стоматолого. В памятi залишиться добрим,спокiйним,завжди позитивно настроэним пацiэнтом! Вiчна йому пам`ять!!!

  18. Олександра
    5 березня 2015 року, 22:57

    Це неймовірно важка втрата...Вічна пам'ять...

  19. Любов
    5 березня 2015 року, 20:01

    Любив людей, життя, квіти, всіх потішав і прагнув Неба. Зі святими упокій Христе, вічна пам'ять.

  20. Олександр
    5 березня 2015 року, 19:50

    Світла Пам'ять світлій і душевній Людині! серце плаче....

  21. О. Роман Небожук, Киів
    5 березня 2015 року, 19:15

    вічная пам'ять ! Знав о Вінкентія від початків його монашого подвиги у Крехові - чудова людина , скромний і доброзичливий брат у Христі. Пам'ятаю як він любив молодь , а молодь горнулася до нього. Востаннє бачилися у Києві на храмовому правникиу св. Василія. Тепер о Вінкентій на порозі вічного життя у Господі. Душа його у блаженстві упокоіться!

  22. леся
    5 березня 2015 року, 15:42

    +

    • маряна
      14 квітня 2015 року, 01:30

      Ти був моім ангелом охоронцем і ним залишився на завжди ,,, твоі молитви .,я відчуваю кожну мить . я дякую тобі за все

  23. о.Юрій
    5 березня 2015 року, 11:57

    ++++

    • Люба
      8 травня 2015 року, 11:58

      Дуже добра людина!!!!! Завжди з доброю посмішкою на вустах! Добрим словом! Дякую Отче за все! Спочивай з Богом.