Учні Бучацького колегіуму взяли участь у прощі католицьких шкіл

11 травня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася ХVІІ Всеукраїнська проща католицьких освітньо-виховних установ УГКЦ, яку організувала Комісія у справах освіти та виховання УГКЦ спільно з представниками комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та аніматорами з колегіуму для дівчат «Знамення».

Участь у прощі взяло більше 800 вихованців, керівників, вчителів, вихователів та духівників католицьких освітньо-виховних закладів Львівщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини.

Серед учасників паломництва були й учні Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата з директором о. Іринеєм Гуменом, ЧСВВ.

Розпочалося паломництво Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор Мартинюк. Йому співслужили заступник голови Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ о. Петро Майба, СДБ, та духівники католицьких шкіл. Під час Літургії вихованці закладів виголошували молитовні намірення. Після Богослужіння паломники процесійною ходою відправилися до каплиці над джерелом, де відбулося водосвяття та спільна молитва.

Продовжилася проща розвагами для молодших прочан. Учні танцювали банси, грали велику гру, виконуючи різні завдання, а вчителі з батьками мали можливість послухати духовні науки.

На завершення паломництва всі учасники молилися Молебень у каплиці св. Юрія Переможця за героїв Небесної Сотні та воїнів, які віддали життя за долю України.

За матеріалами: zarvanytsya.org

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар