У Жовкві молитовно вшанували святого Партенія

Вшанування пам'яті мученика Партенія розпочались ще з 21-го вересня моліннями до святого, в рамках яких були проведені реколекції, Соборування та дев’ятниця до святого. Центральні святкування почались 29-го вересня із Вечірні з Литією, яку очолив о. Йоан Школик, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні. Спів провадили брати-студенти ВІФБС.

Опісля відбулась урочиста молитовна хода містом з мощами мученика. Після нічних чувань, у неділю, присутні взяли участь в Утрені, яку служив о. Володимир Маланюк, ЧСВВ, ігумен Жовківської обителі.

Вершиною святкувань стала Божественна Літургія, яку очолив владика Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії. Йому співлужили о. Володимир та запрошені священнослужителі.

Архиєрей привітав усіх присутніх і виголосив гомілію, під час якої зазначив, що мученик Партеній, «пам'ять якого ми сьогодні вшановуємо, був вірним Богові», а тому слугує прикладом для нас. Він вчить нас приймати Божу волю, якою вона б не була. Святий Партеній став тим «зерном, яке дало плід сторицею». Єпископ заохотив брати приклад із святого, служачи Богові і сповняючи волю, бо коли ми приймаємо Боже слово і його виконуємо, тоді «в нас нуртує дія Божої сили».

Під час Літургії відбулося ієрейське рукоположення: після херувимської пісні у пресвітери було поставлено отця Мирослава Кащука. Після закінчення Богослужіння владика привітав новоієрея, а також гостей та іменинників, які носять імена Віри, Надії, Любові і Софії. Зі словом подяки теж звернувся о. Володимир Маланюк.

На завершення усі присутні молитовно вшанували мученика Партенія та вознесли молитви до Господа за Україну і заспівали «Боже великий, єдиний».

Прес-служба osbm.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар