У Жовківському монастирі відбувся фестиваль вертепів

11-12 січня відбулась щорічна святкова подія, яка згуртувала різні осередки дівчачої вітки Католицького скаутства Європи – Фестиваль вертепів.

Кожного разу свято знаходить прихисток в різних місцях. Цього разу це було м. Жовква. Отці Василіяни гостинно прийняли нас в свою домівку - Монастир Різдва Христового.

Різдво, як то кажуть, свято сімейне. Тож і проходило дійство саме так: по-сімейному, камерно і душевно. Розпочалось святкування з Божественної Літургії в церкві Пресвятого Серця Христового. Після спільного обіду і останніх приготувань своїх сценічних образів розпочався, власне, сам концерт.

Дивовижно, наскільки багато існує способів привітати Ісуса - від давніх українських коляд до креативних постановок чи класичної Діккензової історії. Достатньо просто трішки більше постаратись, щоб стати дивом, яке запалить безліч інших очей.

Величезна подяка кожному осередку, який став частиною події, а це були і зграї вовченят, і гуртки скауток, і мандрівничі вогнища. Особливо постаралась організаторка дійства Марічка Оверко, яка вміє бути блискучою навіть в образі прибиральниці.

Бажаємо в мирі і теплі провести цей особливий час. Вдихати запашні вечори, повні ароматів хвойних гілок і пампушків. Вслухатись в потріскування соломи, дзвінку коляду і затишні розмови. Насолоджуватись теплом свічок і наших сердець.

Учасники Католицького скаутства Європи

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар