У Малоберезнянському монастирі відбулися річні реколекції для отців і братів ЧСВВ

Упродовж 2-6 березня 2020 року Божого, в Перший тиждень Великого Постув Малоберезнянському монастирі Святого Миколая відбулися річні реколекції для отців і братів василіян. Участь у духовних вправах взяли 14 отців і братів з двох українських провінцій: Найсвятішого Спасителя та Св. Миколая.

Реколекції провів о. Артемій Новіцький, ЧСВВ, який виконує своє служіння у монастирі Різдва Христового м. Жовкви, що на Львівщині.

Темою для роздумів цьогорічних реколекцій були євангельські блаженства. Духовні вправи закінчилися у монастирській каплиці спільною молитвою «Тебе Бога хвалимо». Опісля, о. Артемій уділив благословення та покропив усіх свяченою водою. Наприкінці, слова вдячності провідникові від усіх учасників реколекцій висловив о. Андрій Белеканич, ЧСВВ, вислужений Протоігумен Закарпатської провінції.

 

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар