У Львові відбулись збори молодіжної комісії Провінції

У суботу, 9 червня у Львівському монастирі св. Онуфрія відбулися збори комісії у справах молоді Провінції Найсвятішого Спасителя. Тема з’їзду – обговорення викликів у сфері молодіжного душпастирства.

Передували обговоренню духовна наука о. Петра Венгрина, ЧСВВ, який розповідав про те, як цікаво говорити про Христа до молоді. Ієромонах наголосив, що віру в Бога необхідно свідчити власним прикладом, бути собою, нести життєрадісність і не втрачати Христа як взірця для свого життя.

Відтак Голова молодіжної комісії о. Йосафат Фітель, ЧСВВ розповів про особливості й тему форуму молодіжних лідерів та душпастирів, який відбувався  у Львові.

Далі представники василіянських молодіжних оранізацій відповідали на запитання про виклики, які вони бачить для Церкви. Серед багатьох оригінальних пропозицій було відзначено потребу іншої форми праці з молоддю, яка б могла зрозуміти молоду людину, допомагала їй знаходити непрості відповіді на запитання, які часто виникають. Тут необхідне також власне свідчення присутності Бога, говорячи про Нього зрозумілою мовою.

Молодь відзначила, що більшість з них слухають очима та потребують бачити особистий приклад богопосвяченої особи. В цьому контексті відчувається потреба у авторитеті та духовному супроводі.

На завершення було підбито підсумки зустрічі та повідомлено про подальші події на літо для молоді при василіянських монастирях. Особливо зазначено про з’їзд василіянської молоді у Гошеві, який відбудеться 25-26 серпня цього року.

Прес-служба osbm.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар