У Львівському монастирі св. Онуфрія відбулася зустріч трьох Протоігуменів

27 лютого осідок провінції Найсвятішого Спасителя у Львові приймав у гостях Протоігумена Закарпатської та Польської провінцій.

У монастирі св. Онуфрія м. Львова, Протоігумен о. Йоан Школик, ЧСВВ (провінція Найсвятішого Спасителя в Україні) зустрівся з Протоігуменом о. Франциском Ониськом, ЧСВВ (провінція св. Миколая в Україні) та Протоігуменом о. Миколаєм Козіцьким ЧСВВ (провінція Покрови Пресвятої Богородиці в Польщі).

Протоігумени провели у ці дні братню зустріч, під час якої також обговорили подальшу співпрацю між Провінціями та поділилися актуальними справами, напрямками та викликами, які на даному етапі постають перед Василіянами.

За матеріалами: osbm.org.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар