У Крехові відбувся Чин монаших облечин

15 липня у Крехівському монастирі св. Миколая відбулися облечини 10-ох братів Від цього дня для них розпочинається період новіціату, який приготовляє новиків до складення перших тимчасових обітів послуху, чистоти та убожества.

Урочисту Божественну Літургію очолив Протоігумен Провінції Найсвятішого Cпасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ у співслужінні з ієромонахами та запрошеними отцями. Підтримати братів приїхали також їхні рідні, друзі та знайомі.

Після Малого Входу на Божественній Літургії трьома доземними поклонами братів-кандидатів розпочався обряд облечин, під час якого вони отримали монаший одяг та нове монаше ім’я. Облечини прийняли брати: Лев Володимир Карпишин, Антоній Павло Бліхарський, Гавриїл Богдан Логуш, Тихон Юрій Левко, Йоан Володиимир Бойко, Йоаким Ростислав Луговий, Йосиф Роман Сенів, Теодор Іван Гаврищук, Андрей Роман Касіян та Кипріян Петро Савшак.

Гомілію виголосив Магістр новіціату о. Августин Стрижик, ЧСВВ. «Від моменту коли на цій землі залунав голос Божого сина, а особливо його повчання про вічність і Божу любов, перед людиною відкрилися нечувані горизонти віри… Від цього моменту люди почали глибоко і сильно прагнути досконалості, про яку так часто говорив Господь».

Ієромонах зазначив, що ініціатива служити Христові завжди належить Богові. Людина тільки відповідає на цей поклик і всі вади, хиби чи недосконалості зникають у океані Господньої любові і милосердя. Таким чином, ми кажемо Господеві «так» і починаємо йти Його слідами. Так чинили всі добрі християни, а в певний момент свого життя так учинили і наші брати, які сьогодні мали облечини. На завершення о. Августин побажав новикам відваги і наснаги, щоб вони завжди йшли у своєму житті за Божим покликом.

Після Літургії зі словами вдячності звернувся бр. Антоній Бліхарський. Завершилось свято Молитвою за Україну "Боже великий, єдиний".

Прес-служба osbm.in.ua

Фото: о. Іпатій Ващишин, ЧСВВ

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар