У Івано-Франківську пройшла Хресна дорога

25 березня у Івано-Франківську пройшла хресна хода, яка зібрала представників влади, духовенства та мешканців міста.

Розпочалася Хресна дорога традиційно від храму Царя Христа, монастиря отців василіан, де було проголошено і першу стацію. Озвучив її настоятель храму Царя Христа о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ .

Кожну стацію Хресної дороги надалі озвучили священики різних деканатів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та отець Владислав РКЦ. Більше 20 тисяч вірян долучилися цього разу до величної хресної ходи, яка тривала майже три години. Символічного хреста поперемінно несли священики, монахи, семінаристи, педагоги, медики, військові, правоохоронці, члени молодіжних організацій, журналісти та влада міста та області.

https://www.youtube.com/watch?v=_nHoP-T7-NI

Завершилася Хресна Дорога біля Архикатедрального собору Святого Воскресіння, де для почитання були виставлені мощі блаженного Симеона Лукача. Його 125-річчя відзначатимуть в цьому році у селі Старуня, Богородчанського району.

Також до присутніх з благословенням звернулися митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин, єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ Йосафат Мощич, єпископ Коломийської єпархії УГКЦ Василій Івасюк.

«Дякуємо владикам і отцям, які прибули до нас на цю Хресну Дорогу. Також тим, хто долучився до її проведення, зокрема, отцям-василіянам, владі - наголосив митрополит Івано-Франківський УГКЦ Кир Володимир Війтишин. – Дякуємо всім, хто долучився до нашої спільної молитви і вийшов у нашому місті на цю Хресну Дорогу і ми більше двох голин молилися безперестанку за мир в Україні, за Боже благословення і опіку. Щоби у наших родинах, наших сім’ях, Батьківщині Україні був мир і злагода».

За матеріалами: osbm.if.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар