У Бучачі завершились

З 9 по 15 липня при Бучацькому монастирі Чесного Хреста Господнього відбувалися «Веселі канікули з Богом». Всього християнський табір зібрав 155 дітей. Особливостями підготовки та враженнями від цьогорічних «ВК з Богом» ділиться голова табору Вікторія Павлішен.

Літо. Це прекрасна пора, щоб відпочити від всієї метушні у школі. Саме так ми робимо на християнському таборі «Веселі Канікули з Богом 2018» в місті Бучач.

Задовго до літа команда аніматорів починає підготовку до табору, який запам’ятовується на цілий рік, до емоцій, які часом не можна передати словами, та до втоми, яка зникає при першому погляді щирих дитячих очей. Аніматори довго думають над темою табору, її катехизацією, над піснями, які б доповнювали тему, над іграми, бансами, гуртами, сценками чи мультфільмом. Аж після всіх дискусій, коли вже складена програма, аніматори беруться втілювати задумане у життя. Підготовка – це найдовший етап, але водночас креативний і відповідальний, адже від нього залежить весь тиждень табору.

Липень. Це місяць літа, коли відчувається найбільша спека і менш за все хочеться виходити надвір, але саме на цей місяць припав цьогорічний табір при монастирі оо. Василіян під назвою «Вірю, не бачивши». Батьки довірили нам 155 дітей, за яких ми несли відповідальність. Це тішить, оскільки батьки довіряють нашим аніматорам найцінніше, що мають у житті – своїх дітей. На таборі діти розглядали зміст десятьох Божий Заповідей та їхнє значення. Духовний провідник о. Андрей Павлишин, ЧСВВ у своїх проповідях дуже влучно і цікаво підсумовував все те, що було вивчено під час катехизацій.

Часто запитують, що вам запам'яталося на таборі. Думаю, що це напевне поїздка в Погінський монастир, де діти посмакували обідом, звареним на печі, а також блискавка та грім, які застали нас зненацька, банси під дощем та мокрі аніматори.

Все рано чи пізно завершиться. Так само і наш тиждень швидко злетів. Ми і подумати не могли, що 7 днів злетить як один день і прийде час, коли потрібно буде прощатися не лише з дітьми, але і один з одним. Час повертатися до своїх буденних справ. Комусь буде потрібно вже бігти на роботу, хтось буде ще радіти відпустці, дехто буде готуватися до вступу у ВНЗ, а діти з задоволенням проводитимуть свої літні канікули. Незважаючи на це, тиждень табору «Веселі Канікули з Богом 2018» залишить в пам'яті кожному їх учаснику частинку вражень і емоцій, які будуть з ними протягом цілого року.

З нетерпінням чекаємо наступного табору , щоб знову пережити незабутні емоції та знову зустрітися зі своїми друзями.

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар