У Брюховичах дізнавалися про шлях проголошення святих у Католицькій Церкві

26 жовтня у Василіянському інституті філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського (Брюховичі-Львів) завершився науково-практичний курс по Агіографії. Учасники події дізнавалися теоретичні й практичні аспекти на шляху прослави святих у Католицькій Церкві.

Розпочав курс молитвою і благословенням учасників Преосвященніший владика Ігор Возняк, митрополит Львівський.

На початку зустрічі запрошений професор з Італії о. д-р Вінченцо Руджеррі, ТІ, зазначив, що святий – це християнин, який Христову віру, влиту через св. Тайну Хрещення, розвинув у конкретній громаді вірних та, відповідаючи на виклики суспільства, зберіг вірність хресних обітниць. Професор Вінченцо наголосив, що життя кожного святого має вкладатися у т. зв. агіографічні координати, тобто дату літургійного вшанування, яка, як правило, відповідає дню народження до неба (dies natalis) та конкретному місцю культу святого.

Протягом двох тижнів, крім секційних засідань, учасники курсу відвідували різноманітні музеї, храми та замки, вивчаючи мистецькі та релігійні символи, які віддзеркалюють життя святих та їх заступництво у житті народу.

Даний курс став можливим завдяки організаційній праці Місії «Постуляційний центр беатифікації і канонізації святих УГКЦ».

Прес-служба osbm.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар