Табори розпочато!

Минулого тижня при монастирях Провінції Найсвятішого Спасителя розпочалися «Веселі канікули з Богом». Табори проводилися при Херсонському монастирі св. Володимира Великого та Святопокровському монастирі у Покотилівці, біля Харкова.

Духовним провідником табору при монастирській парафії Покрови Пресвятої Богородиці в смт. Покотилівка став о. Миколай Микосовський, ЧСВВ. Тема табору – «Запрошені на царський бенкет».

Протягом 11-15 червня аніматори з Харкова та брати семінаристи з Дрогобицької духовної семінарії через молитву й у веселій ігровій формі розповідали малечі про Господа Бога та наближали її до Христової Церкви, повідомляє сайт Харківського екзархату.

Завершився цей чудовий табір св. Літургією, котру відслужив місцевий настоятель о. Йосиф Щур, ЧСВВ. Після нього на монастирському подвір’ї ще відбувся творчий захід «Покотилівка має талант» і опісля – солодкий стіл у катехитичному класі.

А з 9 по 17 червня літній табір відбувався при монастирі Св. Володимира Великого Отців Василіян, м. Херсон.

Аніматори МоКаДо та духовний провідник о. Іван Логай, ЧСВВ знайомили дітей з ділами милосердя. Тема табору “Крапля добра – океан милосердя” мала на меті донести дітям, що таке милосердя і яким чином ми можемо бути милосердними у нашому щоденному житті. Кожного дня учасники табору брали участь у Святій Літургії, мали катехизацію та весело проводили час під час ігор, бансів, квестів, а також розвивали свої таланти на різноманітних майстер-класах, розповідають  аніматори МоКаДо.

Найбажанішим сюрпризом наприкінці тижня стала поїздка на річку Дніпро, де діти мали можливість поплавати та пограти у різні ігри. Завершальним етапом табору стало недільне святкування: Урочиста Свята Літургія та солодкі частування.

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар