Свято Благовіщення Діви Марії у Підгорецькому монастирі

7 квітня, коли Церква спогадує свято Благовіщення Пречистої Діви Марії, до Підгорецького монастиря оо. Василіян з’халися вірні, щоб розділити храмове свято у цій обителі.

Божественну Літургію очолив о. Никанор Ситар, ЧСВВ, секретар Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського.

У своїй гомілії Проповідник зосередився на словах привітання ангела, які він промовив до Діви Марії. «Бачимо, що справжня радість можлива тільки тоді, коли Господь є посеред нас. Коли хочемо мати радість, то потрібно зустріти Христа. І годі тоді шукати іншу радість». Далі о. Никанор, навівши історію про двох учнів, які йшли після Христового Воскресіння до Емаусу, закликав шукати Бога та пізнавати Його у молитві та Слові Божому, а особливо у Божественній Літургії, яка охоплює ці середники.

На завершення настоятель монастиря о. Віктор Батіг, ЧСВВ подякував усім священикам та вірним, що приїхали розділити свято Благовіщення у Підгорецький монастир, який славиться своєю чудотворною іконою Пресвятої Богородиці.

Завершились богослужіння освяченням води та Повним відпустом.

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар