Спільна зустріч молоді у василіянській парафії м. Жовкви

Одним з найочікуваніших зимових днів для молоді є вечір перед святом Св. Андрія, коли хлопці та дівчата збираються на Андріївські Вечорниці. Спільнота василіянських аніматорів МоКаДо щороку влаштовує такі веселі забави для молоді, щоб підтримувати українські народні традиції, але надаючи їм нового християнського значення.

Оскільки ми є християнською молоддю, то ворожіння для нас є неприйнятним. Проте, не варто втрачати нагоду зібратися разом та весело і цікаво провести час.

Цього року до наших святкувань долучилася Марійська Дружина з Червонограда з о. Петром Венгрином, ЧСВВ, Марійська Дружина з с. Гошів з с. Терезою, ЗСПР та молодь з сусідньої церкви св. Йосафата, що у Жовкві. Після привітання духовного провідника спільноти та ігумена монастиря о. Володимира Маланюка, ЧСВВ, аніматори МоКаДо представили невеличку сценку, в якій показали, що народні традиції можна і треба підтримувати в християнському дусі.

Далі було безліч ігор та конкурсів: ми ліпили вареники наосліп, пробували з’їсти печиво без рук, намагалися розпізнати один одного на фото-пазлах… Впродовж вечора лунали українські пісні, господарі вечорниць пригощали гостей різноманітними українськими стравами: варениками, пампушками…

Ці Андріївські Вечорниці стали можливістю для 70-ти хлопців та дівчат краще познайомитися один з одним, провести зимовий вечір в теплому дружньому, а, головне, християнському середовищі  з веселими іграми, конкурсами та бансами.  Ця подія ще раз підкреслила те, що в сучасному світі молодь може жити активно, радісно, зберігаючи традиції і все це разом з Богом.

Ірина Бутинець

Джерело: mokado.org

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар