Соціально-екологічна ініціатива у Василіянській парафії с. Роздолівка на Донеччині

Напередодні Всесвітнього дня захисту довкілля від війни, який відзначається 6 листопада, Василіянський монастир у с. Званівка відвідав владика Михаїл Колтун, Голова Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Візит владики Михаїла відбувся в рамках соціально-екологічної ініціативи «Посади дерево миру». Цьогоріч вона проводилась у прифронтовій зоні, у м. Бахмут, де брав участь і міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак. Акцію ініціювала Українська Греко-Католицька Церква з метою привернення уваги суспільства до страждань Божого створіння від війни, яка вже четвертий рік точиться  в нашій державі.

Після відвідин Званівського монастиря владика Михаїл, єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії очолив Архиєрейську Святу Літургія у с. Роздолівка, що неподалік Званівки.

Опісля біля храму провели акцію «Посади дерево миру» за участю владики Михаїла, керівника Бюро УГКЦ з питань екології Володимира Шеремети, заступника Голови військового капеланства в УГКЦ о. Любомира Яворського та місцевих ченців василіян.

За матеріалами: FB Званівського монастиря

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар