Реколекції для жителів Полтави

З 19 по 21 квітня у Полтаві при храмі Пресвятої Трійці УГКЦ пройшли Великопісні реколекції. Реколекціоністом став о. Ігнатій Москалюк, священик, настоятель Василіянського монастиря Святого Юрія в Червонограді (Львівщина).

Парафія принаймні двічі на рік запрошує з духовними науками священика, який би допоміг полтавцям переосмислити духовні цінності та глибше призадуматися над метою й сенсом життя.

У рамках реколекцій він провів соборування та спеціальні молитви на оздоровлення від вроків, порчі та одержимості.

Крім того, 19 квітня поблизу каплиці Святого Архистратига Михаїла на площі меморіального комплексу загиблим воїнам та правоохоронцям, під відкритим небом відбулася Хресна дорога, яку очолив ієромонах Ігнатій Москалюк. Подібний молитовний захід у Полтаві не вперше. Цього року він об’єднав близько сотні полтавців, а до молитви долучилися й інші релігійні конфесії міста.

 

Протягом усіх стацій учасники молилися за воїнів, правоохоронців, їхні родини, дітей, мир та спокій на українських землях. Також молилися і за тих, які зранені та не можуть очистити свідомість, людей, в яких є рани пропаганди, ідеології, ненависті та злоби.

Полтавці активно долучилися та взяли участь у Хресній дорозі. Серед них — правоохоронці, військові, підприємці, педагоги, школярі та студенти.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=GSoPCb60Rxo

За матеріалами: poltava.to

 

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар