Празник Христа Царя у Івано-Франківському монастирі

27 жовтня на парафії Царя Христа при василіянському монастирі у Івано-Франківську відбулися святкування з нагоди храмового празника.

Ранішню Святу Літургію очолив о. Тарас Іванина, ЧСВВ, завершивши реколекційні науки, які провадив на парафії.

Центральною подією святкування була урочиста Божественна Літургія, яку очолив владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду Єпископів УГКЦ. Співслужили владиці: отці-василіяни з парафії й ті, які завітали з близьких і далеких парафій, ігумени монастирів. На Святу Літургію також зібралися сотні івано-франківців та гостей міста.

Божественну Літургію співав зведений парафіяльний хор під орудою п. Ігоря Дем’янця. По завершенні Святої Літургії, ігумен монастиря Царя Христа та парох о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, з подякою звернувся до всіх присутніх, а владика Богдан уділив Повний відпуст.

Чудовим завершенням святкування храмового свята стала концертна програма в обласній філармонії «Відзначення 30-річчя виходу з підпілля УГКЦ й святкування храмового свята Царя Христа», а також стіл-фуршет, котрий організували отці за участі і допомоги спільноти «Еммануїл» для всіх парафіян та гостей, що взяли участь у святкуванні храмового празника на парафії.

За матеріалами: osbm.if.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар