Отці Василіяни молилися на могилах покійних отців та братів, похованих у Львові

9 та 16 травня 2021 року о. Протоігумен Йоан Школик, ЧСВВ, та братія монастиря святого Онуфрія у Львові молилися на могилах покійних отців та братів, похованих у Львові.

Великодній період – це час, коли християни святкують перемогу над смертю і відвідують цвинтарі, щоб на могилах померлих засвідчити віру у воскресіння Христове і наше. Канон Пасхи нам говорить: «Святкуємо перемогу на смертю, знищення аду, іншого життя вічного початок, і, радіючи, оспівуємо того, що це вчинив, – єдиного благословенного отців Бога і препрославленого». Тому ці моління – вияв надприродної віри та довір’я до Слова Воскреслого Христа.

9 травня ченці відвідали Личаківський цвинтар і молилися на могилах отців і братів, серед яких отці Климентій Сарницький, протоігумен, промотор Добромильської реформи, Віталій Градюк, протоігумен, який довгі роки очолював Провінцію Найсвятішого Спасителя у підпіллі, та інші.

16 травня о. Пртоігумен та братія молилися на цвинтарі у Малехові біля Львова, на якому поховані отці, які упокоїлися після виходу з підпілля, відомі місіонери Августин Діткун, Василь Зінько, Йосафат Воротняк та інші. Нехай Господь упокоїть отців і братів Василіянського чину на вічну пам’ять – Христос воскрес!

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар