Новий ігумен Кам’янець-Подільського монастиря

21 березня 2021 року Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ представив нового настоятеля монастиря святої Трійці в Кам’янці-Подільському. Ним став о. Севастіян Бодаренко, ЧСВВ, який до цього часу служив у Івано-Франківському монастирі. Під час Божественної літургії о. Протоігумен та присутні склали подяку попередньому настоятелю, о. Михайлу Лехновському, який переходить на інше служіння, та привітали призначеного настоятеля.

Отець Севастіян Бондаренко, ЧСВВ, закінчив навчання у Василіянському інституті філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського у Брюховичах, продовжив навчання у Варшаві, брав участь у місійній діяльності, служив у монастирях у Дрогобичі, Покотилівці, Червонограді, Нью-Йорку в Америці та в Івано-Франківську.

Монастир в Кам’янці-Подільському – історичний монастир на Поділлі, який був свого часу конфіскований владою Російської імперії, а також Радянського Союзу. Відновлений в середині 90-их років ХХ століття, тепер відіграє роль місійного осередку на цих теренах.

Нехай Господь благословить нового настоятеля та всю спільноту монастиря в Кам’янці-Подільському здоров’ям та наснагою для плідної праці на Христовій ниві.

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар