
До ювілею 155 ліття від дня народження праведного митрополита Андрея Шептицького у видавництві "Місіонер" побачила світ книга "Кир Андрей - місія Доброго Самарянина". Її автори - група дослідників спадщини Кир Андрея про його соціально-харитативну та меценатську працю Мойсея українського народу.

В одному із своїх послань Андрей Шептицький закликав: "Причиною наших невдач і усіх язв нашого церковного й національного життя є те, що християнство, вчення Євангелія замало відносимо до себе і замало передаємо його як святість душі... Євангеліє це дорога до неба, це життя без плями, без закидів, без пороків, це життя чисте, невинне, святе, в якому смертна людина зривається до того, щоб суперничати з небесними ангелами. Життя по Євангелію це надприродне життя Божої благодати, це життя Божої любови й жертви для Бога, або одним словом: це життя, в якому людина шукає і змагає до святости" (Андрей Шептицький, послання Про виховання) ". У книзі представлено чудовий приклад праці та жертви для добра нашого народу. До групи авторів увійшли о. Полікарп Марцелюк, о.д-р Августин Баб'як, д-р Оксана Пасіцька, Ольга Михайлюк.
Пропонуємо ознайомитись з презентацією п. Ольги Михайлюк "Місія Кир Андрея у розвитку української культури".
За матеріалами: missiopc.blogspot.com



Коментарів: 0