На таборі при Львівському монастирі діти з радістю пізнавали Біблію

З 2 по 8 липня при монастирі святого Онуфрія у Львові, відбувався табір "Веселі канікули з Богом". Цього року табір мав дуже цікаву і особливу назву – «Історії Божих творінь». Про особливості табору розповідає Ірина Ключковська – вихованка спільноти аніматорів при храмі та монастирі св. Онуфрія у м. Львові.

При монастирі св. Онуфрія кожна дитина, мандруючи разом із Оленкою, Богданом та Улянкою, через історії із Святого Письма, мала змогу дізнатися про різних тваринок та про людей, які з ними були пов’язані. Кожен день діти дізнавались, щось нове. На зустрічах у групах діти робили разом різні цікавинки, які для них придумали аніматори. Діти вчилися відрізняти де є добро, а де є зло, зробити власними руками символ миру - голуба, дізнавалися з кожним днем щось нове із Святого Письма.

Окрім цього, діти відвідували музеї. Кожен день у них була дуже цікава екскурсія у Природничому, Історичному, Етнографічному музеях, а також піднімалися на Львівську Ратушу. Кожна команда мала змогу послухати різні історичні факти про наше місто, а також про побут. А щоб дітям було весело, аніматори також підготували естафети, де команди змагалися одна проти одної, підтримували свою та чужу команду. Всі команди вийшли переможцями, тому що всі були надзвичайно дружніми.

У п'ятий день наш табір мандрував. Аніматори з дітьми приїхали у Кохавинський монастир святого Герарда отців Редемптористів. Брати монастиря провели усім екскурсії про цей цікавий і незвичайний монастир. Діти мали змогу досхочу побігати і побавитися на величезній монастирській території. В цей день ми відкрили останню тваринку кита та історію про пророка Йону. У дітвори було завдання намалювати історію, яка трапилася з Йоною, а також, скласти колаж про цю історії з Біблії. Діточки із всією своєю серйозністю та уважністю поставились до завдання.

Під час табору кожна команда мала своє завдання, яке називалося "Instagram". Кожного дня, діти малювали на плакаті свої враження про проведення дня у таборі разом із аніматорами та Богом.

Щиро вдячні ігумену монастиря – о. Йоакиму Ошусту, ЧСВВ, о. Антонію Яремчуку, ЧСВВ – духівнику табору, п. Надії Мирці - керівнику табору, та всій спільноті аніматорів із храму та монастиря св. Онуфрія, за ці чудові миті в нашому житті.

Раді, що була така нагода побути разом з діточками, та принести і поділитися радістю, із тими хто був біля нас. Ми аніматори – ми ті, хто стараємося надихати інших тим добром, яке ми самі отримуємо від Господа Бога через участь у Святих Тайнах – Сповіді та Причасті. Описую цю подію із радістю, приємними враженнями та емоціями від чудових дітей та прекрасної аніматорської команди, а також дякую за чудовий приклад злагодженого проводу від керівника.

Більше світлин можна знайти ТУТ

За матеріалами: osbm.lviv.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар