На 10-ий міжнародний різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» завітають відомі учасники й гості

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради затвердив програму проведення Х Міжнародного Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях».

Цього року на фестивалі очікують Ніну Матвієнко, Марію Бурмаку а також багато колективів з України і з-за кордону.

Урочисте відкриття фестивалю розпочнеться у вівторок, 8 січня о 12.00 годині з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолить Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Відтак, о 15.00 годині на Вічевому Майдані відбудеться концертна програма за участю народної артистки України Ніни Матвієнко, Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. М. Ревуцького, учасників та гостей фестивалю.

З 9 по 13 січня о 18.00 у монастирі Царя Христя отців Василіян відбуватимуться фестивальні виступи. 13 січня з 14.00 до 15.00 год. відбудеться різдвяна хода містом. Від монастиря Царя Христа, по вулиці Незалежності до Вічевого Майдану. О 15.00 годині на Вічевому Майдані відбудеться концертна програма за участю учасників та гостей фестивалю.

14 січня, о 12 годині відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія за участю Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава Шевчука та Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

О 16.00 – гала-концерт фестивалю за участю народної артистки України Марії Бурмаки та гурту Gypsy Lyre.

ДЕТАЛЬНУ ПРОГРАМУ ФЕСТИВАЛЮ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ.

За матеріалами: ugcc.if.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар