Монаша коляда у Брюховичах

14 січня, на свято св. Василія Великого, до василіянського монастиря св. Йосифа чисельно з’їхались монаші спільноти УГКЦ, щоб разом прославити новонародженого Христа.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Петро Лоза, ЧНІ, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії у співслужінні з о. Андрієм Раком, ЧНІ, протоігуменом Львівської провінції редемптористів, ректором Василіянського інституту о. Пантелеймоном Трофімовим та іншими ієромонахами монаших спільнот.

У своїй гомілії владика Петро підкреслив важливість особи св. Василія Великого, який є прикладом для cхідного монашества. Відтак проповідник закликах чернецтво до зберігання своїх Правил, які є дорогою у свідченні глибокого християнського життя.

Після Літургії о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, подякував владиці та всім присутнім отцям, братам і сестрам у монашестві, привітавши зі святом тих, хто носить ім’я Василій та Василина.

Після святкової трапези богопосвячені особи переглянули виставу монашого театру «В каптурах» під назвою «Різдвяна лихоманка». Відтак чернечі спільноти дзвінкими колядками та віншуваннями вітали усіх з Христовим Різдвом. А сестри-василіянки у цікавий спосіб відтворили вертеп, пригадавши про радісну вістку народження Господа.

https://www.youtube.com/watch?v=UGsaKoaYV6s&feature=youtu.be

Цього дня богопосвячені особи у щирих розмовах і теплій атмосфері прославляли Бога та дякували Йому за можливість спільної зустрічі.

Прес-служба osbm.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар