Молодь із Донеччини відвідала молодіжну зустріч

З 27 квітня по 3 травня молодь із сіл Званівки та Роздолівки – парафій Східної України, якими опікуються отці василіяни, здійснила поїздку до Львова на регіональну зустріч «Тезе». Супроводжував молодь духовний провідник о. Павло Федусів, ЧСВВ, настоятель Званівського монастиря, що на Донеччині.

Крім того, прочани мали нагоду відвідати кілька тутешніх василіянських монастирів. Ця поїздка видалась плідною і залишила багато позитивних вражень. Ось кілька думок від учасників поїздки:

«Дізнавшись про те, що ми їдемо до Львова на зустрічі Тезе, я вже хотіла якнайшвидше потрапити туди. Це була перша моя зустріч Тезе в Україні. Першого ж дня, увечері, паломники з усього світу разом з українцями зібралися на великому стадіоні для спільної молитви. Молитви, які лунали з уст брата Алоїса з кожним днем вражали мене своєю силою та красою все більше і більше. Вони огортали мене великою ласкою і любов'ю. Пісні, які звучали у виконанні хору торкнулися наших сердець. У часі молитов, впродовж усіх днів я вкотре зрозуміла наскільки сильно Господь любить нас. Молитва зібрала молодь та всіх християн майже з усього світу. На зустріч Тезе прибули навіть із Росії.

Побувавши вперше на такій грандіозній зустрічі я зрозуміла, що ми прибули туди не даремно. Цей проміжок часу я завжди пам'ятатиму лише як найкращі моменти свого життя. Я безмежно вдячна найперше брату Алоїсу за те, що він молився разом із нами, а також усім волонтерам, братам та усім тим які допомагали організувати таку прекрасну зустріч» (Марія).

«В мене завжди була мрія потрапити на зустріч, куди з‘їжджається молодь з усіх куточків світу. І ось в цьому році моя мрія збулася. Найбільше на зустрічі Тезе мене вразила атмосфера: спокійна та затишна. Під час молитви справді відчувалася присутність нашого люблячого Отця, який посилає мир у наші юні серця. Ми дуже щасливі, адже мали нагоду поспілкуватися з братом Алоїсом, світлим та усміхненим чоловіком. Також дуже радіємо з того, що мали можливість разом із представниками 24-ох країн, та з молоддю із різних куточків України молитися за мир в Україні, зокрема, нашого рідного Донецького краю.

Ну і звичайно дуже сподобалися монастирі: Гошева, Брюхович, Крехова та Жовкви, у яких я вперше побувала. Не менш цікавою була прекрасна прогулянка затишними вулицями Львова та Моршина. Нас дуже гарно вітали сестри-монахині та брати-монахи. Щиро дякуємо їм за гостинність, а також о. Павлу, який організував чудову поїздку та екскурсії» (Юля).

Прес-служба osbm.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар