Літня іконописна школа у Лаврові

Уже на протязі семи років у монастирі св. Онуфрія с. Лаврів що на Старосамбірщині під керівництвом отця Михайла Олійника та викладачів Факультету церковного мистецтва Інституту Пресвятої Трійці м. Дрогобич проходить двотижнева літня іконописна школа.

Тут учасники з Польщі та різних куточків України мають можливість перебувати у давньому відпустовому центрі Галичини – монастирі, заснованому в ХІІІ ст., та пізнавати історію, технологію та богослов’я візантійського та українського іконопису, знайомитися з іконописним мистецтвом старовиних церков і брати участь у щоденних богослужіннях та реколекціях для іконописців.

Запрошуємо наступного літа до нас пізнавати ікону в собі та ближніх та спробувати відобразити її на дошці.

о. Микола Струналь

духівник Іконописної школи

 

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар