Храмовий празник у Київському монастирі

14 січня 2018 р., в монастирі Отців Василіян у Києві була відслужена святкова Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди храмового празника Св. Василія Великого, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, у співслужінні з Кир Богданом (Дзюрахом) – Секретарем Синоду Єпископів УГКЦ.

З Блаженнішим Святославом та Кир Богданом, Літургію співслужив Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ, Отці Василіяни Українських Провінцій Найсвятішого Спасителя та Святого Миколая, а також священики УГКЦ, зокрема з Київської Архиєпархії.

https://www.youtube.com/watch?v=rDbdCBDmNwA

Під час Архієрейської Літургії Блаженніший Святослав уділив пресвітерські свячення чотирьом дияконам Київської Архиєпархії.

Вкінці Богослужіння, Протоігумен о. Йоан Школик ЧСВВ промовив молитву Ченців Василіян з нагоди вшанування свого Основоположника – Св. Василія Великого.

https://www.youtube.com/watch?v=uhKzdGGgIpg

З нагоди храмового празника Св. Василія Великого, Блаженніший Святослав звернувся із святковим пастирським словом до місцевих парафіян, а також до Ченців Чину святого Василія Великого, згадавши теж про подію пресвітерських свячень чотирьох дияконів Київської Архиєпархії, свідками якої присутні стали потім під час Літургії.

Після Архиєрейського благословення, Глава УГКЦ привітав усіх присутніх зі святом, зокрема Отців Василіян, а також сестер Чину Св. Василія Великого та Сестер Служебниць НДМ, які в цьому храмі під проводом місцевих ченців Василіян посвячуються катехитичному служінню. Подяка була скерована також до всіх активних парафіян та учасників різних церковних організацій, що діють при монастирі.

Крім того, Блаженніший Святослав окремо звернувся до новопресвітерів, яких він рукоположив, скерувавши до них своє напутнє слово для їхнього священичого служіння.

В свою чергу, подячне слово виголосив ігумен Київського монастиря о. Роман Шуп’яний ЧСВВ, яке, від імені місцевої монашої спільноти, пароха о. Рафаїла Стефурака ЧСВВ та усіх присутніх отців Василіян, він скерував до Блаженнішого Святослава, Кир Богдана та усіх присутніх.

Завершилися святкові богослужіння молитвою за Україну та першим благословенням нововисвячених священиків, яке вони уділили найперше Блаженнішому Святославу, Кир Богдану та співбратам у священстві, а також усім парафіянам і гостям.

https://www.youtube.com/watch?v=BWtLenbAcAw

За матеріалами: osbm.org.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар