Храмовий Празник у Червоноградському монастирі

6 травня свій храмовий і монастирський празник відзначили у Червоноградському монастирі св. Юрія.

Урочисту Святу Літургію очолив Протоігумен о. Йоан Школик, ЧСВВ. Привітати отців та парафіян Червоноградської обителі завітали також о. Йосиф Кралька, ЧСВВ, провінційний радник та ігумен монастиря у Дрогобичі і о. Анастасій Панькевич, ЧСВВ, ігумен монастиря в Луцьку.

У своїй гомілії о. Йоан Школик, ЧСВВ виокремив подвижницьке життя св. великомученика Юрія. Зокрема, наголосив на його вірності Богові серед численних випробовувань. Проповідник закликав побачити приклад могутності Божої правди.

«Нехай життя св. Юрія допоможе нам завжди стояти на стороні правди. Прийде багато випробовувань, але Господь винагородить кожного за те, що ми зробили для Нього. І тоді, як каже приповідка, пам’ять про праведника буде жити вічно. Але найголовніше, Господь подарує нам Царство Небесне», - підсумував ієромонах.

Після традиційного «многоліття» ігумен Червоноградського монастиря о. Єремія Рибаков, ЧСВВ привітав усіх парафіян з Празником та подякував усім прибулим гостям.

Празничні богослужіння транслювалися-онлайн у мережі Фейсбук (посилання). Напередодні, піклуючись про здоров’я вірних, ігумен Червоноградського монастиря заохочував парафіян єднатися у молитві радше через трансляцію наживо, ніж до фізичної присутності у Богослужіннях, за що вдячний кожному.

Прес-служба osbm.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар