
21 листопада 2021 року парафіяни Волі Висоцької відзначили храмове свято святого архистратига Михаїла. У місцевій старовинній дерев’яній церкві зберігається унікальний іконостас роботи майстрів Жовківської іконописної школи. Від початку ХІХ століття на парафії в цьому селі служать монахи Жовківського василіянського монастиря.
Передсвяткові триденні реколекції у храмі святого Михаїла провів о. Матей Химинець, ЧСВВ, напередодні свята відбулася Велика вечірня з Литією, а зранку 21 листопада брати із Брюховицького монастиря співали святкову утреню. Службу Божу очолив о. Корнилій Яремак, ЧСВВ, радник протоігумена, а йому співслужили отці Августин Стрижик, ЧСВВ, ігумен Жовківського монастиря, Інокентій Меша, ЧСВВ, адміністратор парафії Волі Висоцької, Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова постуляційного бюро УГКЦ, Матей Химинець, ЧСВВ, Терентій Довганюк, ЧСВВ, Йоаким Ошуст, ЧСВВ, Домінік Налисник, ЧСВВ та Софрон Попадюк, ЧСВВ, перший парох Волі Висоцької після виходу УГКЦ з підпілля.
У проповіді о. Корнилій наголосив, що ми не бачимо ангелів, але знаємо із свідчення Ісуса Христа, що на шляху духовної боротьби перебуваємо не самі. Кожний має свого хоронителя, але багато ангелів оточує нас, спрямовуючи на добрий шлях. Правдива духовна праця завжди розпочинається у наших серця і тому кожний християнин покликаний ім’я Архистратига – «Хто як Бог» - Михаїл – зробити своїм життєвим гаслом. Наприкінці Божественної літургії до численного народу звернулися о. Августин Стрижик та о. Софрон Попадюк. Свято завершилося урочистим освяченням води, процесією та окропленням.
Інформаційний відділ отців Василіян



Коментарів: 0