Ієрейські свячення у Лаврівській Святоонуфріївській обителі

У неділю, 4 грудня 2016р., у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, у Лаврівській Святоонуфріївській обителі Отців Василіян відбулася знаменна подія – ієрейські свячення о. Йосафата Вінтоняка, ЧСВВ.

Перед Архиєрейською Святою Літургією Владика Володимир Груца (Єпископ-помічник Львівської архієпархії УГКЦ) освятив відреставрований престол. З Владикою Володимиром співслужили: Провінційний Економ о. Веніамин Чернега, ЧСВВ, ігумен Лаврівського монастиря о. Андрій Драган, ЧСВВ, ігумен жовківського монастиря о. Григорій Анастасин, ЧСВВ, віце-ректор ВІФБС о. Єронім Грім, ЧСВВ, та інші священики, які прибули на свято з різних околиць.

У своєму слові Єпископ вказав на велич Пресвятої Богородиці, яка є Матір’ю кожного священика, оскільки постать Богородиці це знак вислуханої молитви й досконалої служби Богові.

Після «Херувимської пісні» Владика рукоположив нового священика - о. Йосафата Вінтоняка, ЧСВВ.

По завершенні Архиєрейської Літургії Владика Володимир привітав нововисвяченого ієрея та побажав йому святого та ревного служіння. Владика також привітав батьків, родичів й знайомих о. Йосафата Вінтоняка, ЧСВВ, та подякував їм за їхню підтримку.

Опісля, Архиєрей уділив усім присутнім Повний Відпуст з нагоди 400 – літнього ювілею Василіянського Чину Святого Йосафата.

Відтак, зі словами подяки звернувся представник Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні (Провінційний Економ) о. Веніамин Чернега, ЧСВВ, який наголосив на історичній цінності Лаврівського монастиря й подякував Владиці Володимиру за його Архиєрейське Благословення.

Слова вдячності прозвучали також від мами о. Йосафата, яка зі сльозами радості дякувала Владиці Володимиру за його благословення для сина.

Нехай всемилоситивий Господь благословить новоієрея на його подальше служіння!

Прес-служба osbm.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар