Діва Марія Фатімська в Івано-Франківському монастирі

4 червня 2022 року до василіянського монастиря Христа Царя в Івано-Франківську на Майзлях, прибула мандрівна фігура Фатімської Богородиці. З цієї нагоди протягом цілого тижня у храмі відбуватимуться моління та духовні науки.

З нагоди зустрічі святині Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив Божественну Літургію. Йому співслужили отці Артемій Новіцький, ЧСВВ, ігумен монастиря, Михайло Сушко, декан Східного протопресвітеріату Івано-Франківська, Володимир Палчинський, ЧСВВ, вислужений ігумен, та численне духовенство.

Під час Божественної літургії владика Володимир зазначив, що ми зустрічаємо Пресвяту Божу Матір, яка явилась людям у такій постаті, яку бачимо у цій фігурі. Прихиливши свої голови, молимося за Україну, за навернення Росії, за опіку Богородиці, щоб своїм омофором та своєю силою відвернула цю війну. «Пресвята Богородице, охорони наш люд український, щоб наші родини були щасливі, і ми могли будувати вільну та незалежну Україну, згідно Божих Законів та Його Заповідей. Маємо велику надію, що цим перебуванням між нами Богородиця допоможе всім людям. Дорогі у Христі, піднесімо наші серця та душі у молитві до Бога».

Після Божественної Літургії перед фігурою Діви Марії відбувся молебень в намірі миру та перемоги для нашої Батьківщини. Наприкінці до присутніх звернувся о. Артемій, ігумен монастиря, який наголосив, що в ці дні Марія завітала до Івано-Франківська, щоб поділитися з нами радістю. Вона прийшла з Вифлеєму, Назарету, Єрусалиму і через весь світ зайшла до Фатіми, а сьогодні — до нас, виконуючи волю Господа Бога. Такою ж, як Діва Марія, може стати кожна людина. Як вона молилася з апостолами до Зіслання Святого Духа, так і тепер буде молитися з нами від Вознесіння до П'ятидесятниці. Нехай всі прийдуть до неї та помоляться за наш народ, щоб запанував мир.

Отці монастиря сердечно запрошують мешканців та гостей Івано-Франківська взяти участь у богослужіннях та духовних науках під час перебування фігури Фатімської Матері Божої в церкві Христа Царя від 4 до 11 червня 2022 року.

Довідка

Об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі — серія об’явлень, що відбувалися у Фатімі з 13 травня по 13 жовтня, в яких вона шість разів з’являлася трьом пастушкам: Лусії душ Сантуш, Жасінті Марту та Франсишку Марту. У 1930 році Католицька Церква офіційно визнала ці події як чудо й одкровення, яке не суперечить католицькій доктрині.

Перша мандрівна статуя Фатімської Богородиці була виготовлена за вказівками сестри Лусії, найстаршої з пастушків. Сталося так, що в 1945 році, незабаром після закінчення Другої світової війни, один парох у західному Берліні запропонував, щоб статуя Фатімської Матері Божої відвідала всі столиці і єпархії Європи аж до кордону з Росією. З того часу статуя побувала в 64 країнах світу, несучи послання миру й Божої любові. Згодом, щоб задовольнити численні прохання з усього світу, виготовлено й посвячено ще декілька копій першої мандрівної статуї, а в 2000 році прийнято рішення, щоб перша мандрівна фігура постійно залишалась у Фатімі.

Інформаційний відділ отців Василіян

За матеріалами: Івано-Франківська Архієпархія, РІСУ

Фатімська Богородиця на сторожі України. Вл. Володимир Війтишин у Івано-Франківському монастирі.

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар