Даруючи частинку миру...

Щороку перед Різдвом пластуни по всій Україні поширюють символ миру, любові та єдності — Вифлеємський вогонь миру. 

Долучились до цієї акції і представники Бахмутського осередку «Пласту», серед яких - парафіянки Званівського монастиря на Донеччині.

Передача Вифлеємського Вогню громаді, військовим та гостям міста Бахмуту розпочалась 21 грудня. На заході лунали веселі колядки та вольові пісні, а після спільної молитви усі бажаючі отримали Вогонь для своєї родини. Також діяв благодійний ярмарок, на якому була можливість придбати смачне печиво, милі ялинкові прикраси та свічечки, - йдеться у повідомленні осередку.

Й надалі пластунки у співпраці з настоятелем Званівського монастиря о. Павлом Федусівим, ЧСВВ продовжують передачу Вифлеємського вогню, прямуючи у різні парафії та військові частини на Сході нашої держави.

Історія поширення Вифлеємського Вогню Миру

Вифлеємський вогонь миру – це символічний Вогонь, який скаути привозять з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі та поширюють по всьому світу. Світло має важливе значення, оскільки символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців у Святвечір. 

Акцію започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути, - зазначається на сайті організації.

З початком російсько-української війни пластуни вже 5-тий рік поспіль передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України. Таким чином передається вдячність і підтримка від українського народу.

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар