Блаженніший Святослав зустрівся з Вищими Настоятелями спільнот богопосвяченого життя УГКЦ

Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик взяв участь у щорічній зустрічі Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з вищими Настоятелями спільнот богопосвяченого життя в Українській Греко-Католицькій Церкві в Україні.

Ця зустріч відбулася 22 грудня 2016 р. в Патріаршому у Львові. Її учасники підбили підсумки 2016 р. і обговорили напрямні для праці у наступному році. Особливий акцент глава УГКЦ зробив на євангелізації та служінні потребуючим. А також звернувся із проханням особливо бути активним у служінні вірним поза межами Галичини. В зустрічі взяв участь і Голова Комісії УГКЦ у справах монашества Преосвященний владика Михайло Бубній, екзарх Одеський.

Блаженніший Святослав зазначив, що минулий рік був непростим, адже був ще одним роком війни. Та все ж, це був рік динамічного розвитку нашої Церкви. Монашество швидко реагує на виклики, які має сьогодні Церква.

За словами Предстоятеля Церкви, без духовного проводу і без духовного зростання – неможливий розвиток Церкви. «Монашество є силою нашої Церкви, її легенями, якими вона дихає. Ченці повинні сказати своє слово у розвитку нашої Церкви, зокрема, коли йдеться про місійні виклики» – переконаний він. Тому учасники зустрічі говорили про розвиток УГКЦ у Центральній, Південній та Східній Україні в справі євангелізації та допомозі тим, хто страждає від війни. «Бог нас благословить, адже наше монашество – молоде й динамічне», - сказав Блаженніший Святослав.

https://www.youtube.com/watch?v=H0FbSmsg8C8

За матеріалами: osbm.info

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар