Благодійна акція

З благословення ігумена Львівського монастиря св. Онуфрія – о. Йоакима Ошуста, ЧСВВ та з ініціативи активної молоді та аніматорів Львівського храму св. Онуфрія (вул. Б. Хмельницького, 36) вже вдруге розпочато приготування до вшанування Св. Миколая.

Організатори благодійної акції «Подаруймо дітям свято», якими є наша молодь при нашому храмі та монастирі, хочуть зібрати подарунки для діток з багатодітних сімей, дітей сиріт, напівсиріт, малозабезпечених, дітей, батьки яких є учасниками АТО.

Найбільшу радість приносять дитячі усмішки після відвідин їх дому святим Миколаєм, за прикладом якого кожен може наслідувати та подарувати часточку свого тепла. Теперішня ситуація дозволяє не усім батькам чи опікунам приготувати практичні та потрібні подарунки.

Тому просимо Вас, дорогі парафіяни, гості храму та міста Львова, допомогти зібрати практичні речі, які необхідні для дитячих пакунків.

Хтось може спитати, а чим, окрім коштів, можна допомогти таким діткам? Ми, як активна молодь, із впевненістю можемо сказати, що саме вони потребують – елементарних простих та практичних речей.

Подаємо перелік тих речей, якими може поділитися чи придбати абсолютно кожен:

КАНЦТОВАРИ (РЮКЗАКИ, КНИГИ, ЗОШИТИ, ПЕНАЛИ, РУЧКИ, ОЛІВЦІ, ФАРБИ, РОЗМАЛЬОВКИ, ФЛОМАСТЕРИ, КЛЕЙ, АЛЬБОМИ)

ЗАСОБИ ГІГІЄНИ (РУШНИКИ, ПІДГУЗКИ № 1-5, МИЛО, ШАМПУНЬ, ГРЕБІНЧИКИ, ЗАКОЛКИ, ГУМОЧКИ ДЛЯ ВОЛОССЯ)

ОДЯГ (ШКАРПЕТКИ, РУКАВИЧКИ, ШАПКИ ТА ШАРФИ)

ІГРАШКИ (НАСТІЛЬНІ ІГРИ, М’ЯЧІ, ЛЯЛЬКИ, МАШИНКИ)

СМАКОЛИКИ (ЦУКЕРКИ, ПЕЧИВО)

Ласкаво просимо, по можливості, речі та іграшки приносити нові, оскільки ми не маємо змоги полагодити чи прати принесені речі.

Усі ці речі ви зможете залишити, до 17 грудня, у нашій захристії чи на фірті.

Не біймося робити добрих справ, відкриймо двері нашого серця на потреби ближніх, бо як сказав Ісус у Нагірній проповіді: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт. 5.7).

З повагою та вдячністю кожному

Активна молодь та аніматори

при храмі та монастирі святого Онуфрія

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар