Кілька десятків

Проведення Веселих Канікул з Богом - це завжди відповідальний і тривалий процес, до якого потрібно ретельно готуватись. Тому цього року Марійська Дружина монастирської парафії св. Юрія, що у м. Червонограді, розпочала підготовку до табору саме із «школи аніматорства», яку старанно відвідували марійці, здобуваючи нові знання.

Впродовж трьох місяців 40 хлопців і дівчат з Марійської Дружини вивчали педагогіку, менеджмент, психологію та аніматорство. У програмі «Школи аніматорства» були включені практичні заняття, де марійці мали можливість застосувати свої знання, ігри та цікаві бесіди.

На завершення всіх учасників та гостей запросили до Палацу графа Потоцького, де аніматорам вручили сертифікати про успішне закінчення курсів. Також вони мали змогу послухати цікаві розповіді гостей Ореста Гевака та Івана Маслюка, представників Молодіжної комісії УГКЦ.

У кінці організатори склали щиру подяку усім присутнім, особливо гостям, за їхні чудові і повчальні розповіді, які торкнулись кожного серця.

Натомість Марійська Дружина складає найщирішу подяку усім лекторам, які вклали у аніматорів частинку свого серця, поділившись своїм досвідом, а також всім, хто спричинився до організації «Школи аніматорства».

Повідомила Христина Джугало

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар