Копію древньої гравюри ікони Погінської Богородиці передали отцям Василіянам

23 січня 2025 року в науковій бібліотеці імені Василя Стефаника у Львові передали копію древньої гравюри ікони Погінської Богородиці до василіянського монастиря у Погоні.

У зустрічі з цієї нагоди взяли участь отці василіяни Йосиф Кралька, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, Терентій Цапчук, ЧСВВ, ігумен Погінського монастиря, Теодор Нагорняк, ЧСВВ, а також Василь Ферштей, директор бібліотеки ім. В. Стефаника, Василь Тузяк, староста сіл Погоні та Пшеничник, Михайло Ферштей, директор інтернату у Погоні та інші.

Під час зустрічі директор бібліотеки Василь Ферштей передав для Василіянського чину якісну копію гравюри ікони Погінськоі Богородиці, яка датована 1772 роком. На ній, окрім Пречистої Діви Марії теж зображений тогочасний Погінський монастир.

Інформаційний відділ отців Василіян

За матеріалами: Погінський монастир

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар