Новий настоятель монастиря на Вінничині

27 травня 2023 року в монастирі святого Івана Хрестителя, який знаходиться в місті Бар Вінницької області, відбулося офіційне введення у служіння нового настоятеля, яким став о. Климент Грещак, ЧСВВ. У присутності о. Протоігумена Йоана Школика, ЧСВВ, Провінційного вікарія о. Веніямина Чернеги, ЧСВВ та всієї спільноти було зачитано декрет про призначення, а після в монастирській церкві о. Климент склав присягу як новий настоятель цього монастиря отців Василіян, отримавши при цьому всі повноваження.

Від імені всієї василіянської чернечої спільноти бажаємо Божого благословення, опіки Пресвятої Богородиці та заступництва святого священномученика Йосафата о. Клименту на новому місці служіння!

Інформаційний відділ отців Василіян

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар