Свято Благовіщення у древньому Василіянському монастирі у Підгірцях

7 квітня 2023 року, у свято Благовіщення Пречистої Діви Марії, в монастир у Підгірцях на храмовий празник прибули чисельні паломники до древнього храму, щоби вшанувати Богородицю, прославлену у Підгорецькій чудотворній іконі. З цієї нагоди організована традиційна піша проща з Олеська, а також прибули прочани із Золочева, Бродів, Буська, Миколаєва та інших місцевостей.

Урочисту Божественну літургію очолив протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ. Із пастирським словом до паломників звернувся Провінційний вікарій і економ о. Веніямин Чернега, ЧСВВ. Заглибившись у євангельські події, описані святим Лукою, проповідник наголосив, що Благовіщення Діві Марії – це звіщення про добру новину. Сьогодні український народ, довіряючи Богу і віддаючись під опіку Пресвятої Богородиці, молиться, щоб в скорому часі почути нову добру новину про закінчення війни і настання справедливого миру в Україні і світі.

На святкування до підгорецького монастиря прибули також ігумени та священнослужителі довколишніх василіянських монастирів. Опісля Літургії і молитви за Україну «Боже великий, єдиний», усі спільно помолились за охорону й опіку для тих, хто захищає нашу країну, а о. Протоігумен уділив благословення, віддавши під Покров Богородиці усіх паломників та всіх наших захисників.

Інформаційний відділ отців Василіян


Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар