Відпуст в Улашківському монастирі

На свято Різдва Івана Хрестителя в Улашківському монастирі оо. Василіян відбулося святкування за участю владики Василя Семенюка, митрополита Тернопільсько-Зборівського.

Цьогорічні святкування Різдва Йоана Хрестителя, які відбулись 7 липня 2017 року  у Василіянській обителі в Улашківцях,  Чортківського району, Тернопільської області пройшли по особливому. 

Божественну Літургію в сам день празника очолив Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк. Чисельну участь у Літургії взяли ієромонахи з василіянських монастирів:  зі Львова провінційний секретар о. Віталій Попадюк, із Чорткова настоятель о. Венедикт, Бучача – ігумен о. Теодор Нагорняк, о. Макарій Флячок о. д-р. Прокопій Лотоцький, Кам’янця-Подільського настоятель о. Макарій Солюк, Івано-Франківська ігумен о. Йосафат Хаймик, Гошева о. Захарій Слободян, Луцька о. Ігнатій Гвоздик, Жовкви ігумен о. Володимир Маланюк, Дрогобича ігумен Макарій Ленів, Червонограду ігумен о. Ігнатій Москалюк.

Святкування розпочалось на передодні з вечірньої і продовжилось нічними чуваннями. Сам день свята розпочався з Утрені і молебня до Пресвятої Богородиці.

На Архиєрейській Службі Божій, митрополит Василій звернувся до прочан з душпастирським словом. У своїй проповіді наголошував і заохочував про важливість особливої набожності до Йоана Хрестителя, навів приклади зцілень за його посередництвом. Враховуючи неспокійну ситуацію в країні, митрополит з великим болем в серці і переживанням, закликав прочан до спільної молитви за мир і спокій в Україні. Особливої урочистості додав святу спів хору із василіянського монастиря у Бучачі. По закінченні Архиєрейської літургії, Владика уділив повний відпуст з нагоди 400 ліття  Василіянського Чину.

 На завершення відбулася хода до джерела, де відбулося урочисте освячення води.  

Прес-служба osbm.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар