Вулицями Львова пройшла Хресна дорога

У Хрестопоклінну неділю, 19 березня пройшла традиційна Хресна дорога вулицями Львова. Особливістю цьогорічної Хресної ходи стала подія 400-ліття Василіянського Чину св. Йосафата. За різними підрахунками на ній були присутніми близько 30 тисяч людей.

Очолив ходу Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський спільно з єпископами-помічниками Львівської Архиєпархії владикою Венедиктом та владикою Володимиром. Захід відбувся під молитовним проводом василіянських ієромонахів та братів-студентів Василіянського інституту.

У хресній процесії взяли участь монашество, духовенство та численні вірні. Крім того, для молитовного почитання у процесії ченці несли мощі св. Йосафата та ікону з нагоди 400-літнього ювілею ЧСВВ.

Хресна дорога розпочалась від храму Архистратига Михаїла та завершилась біля пам’ятника Праведному Митрополиту Андрею біля собору св. Юра.

https://www.youtube.com/watch?v=FqvjAF_dvWQ

Зміст Хресної дороги відзначався роздумуванням над страстями Ісуса Христа, повчанням св. Василія Великого, моментами з життя св. Йосафата та яскравих представників василіянського монашества, що відзначалися своєю завзятістю у наслідуванні Христа, ревністю служіння для добра Чину, Церкви та народу, а також були живими свідками Євангелія для всіх, хто їх оточував. Уклав текст цієї Хресної дороги ієромонах Віктор Квасній, ЧСВВ – секретар Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, реколектант, член Патріаршої комісії у справах монашества.

Вашій увазі слово владики Володимира на закінчення Хресної ходи:

Ця недільна подія стала доброю можливістю помолитися за мир у державі та українських військовослужбовців, які гідно обороняють спокій своїх громадян. Це був час призадуматися над сенсом Христових страждань, щоб з плодами особистих зречень збагнути тайну хреста на якому Господь показав свою любов до всіх людей.

Бр. Яків Шумило, ЧСВВ

Фото: бр. Антоній Германович, ЧСВВ та Мирослав Пархомик/ZAXID.NET

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар