«Я хочу бути мостом між різними єпархіями нашої Церкви у світі», — Глава УГКЦ в Аргентині

24 березня в парафії Святих апостолів Петра і Павла міста Леандро Н. Алем, Місіонес, Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, у рамках свого пастирського візиту до української греко-католицької єпархії в Аргентині зустрівся із священиками та монашеством та відслужив Божественну Літургію.

Співслужили з Главою УГКЦ: владика Даниїл (Козлінський), Єпарх єпархії Покрови Пресвятої Богородиці, о. Роман Заміховський, парох цієї парафії, о. Гектор Зіммер, о. Тарас Гавришко та о. Нестор Гарапчук.

На Літургії були також сестри василіянки, мер міста Леандро Н. Алем Дієго Гораціо Сарторі та численні вірні цієї парафії.

Під час проповіді Блаженніший Святослав розповів, що сьогодні, у день передсвяття Благовіщення Пресвятої Богородиці, Марія своїм «так» відкриває двері небес. «Сьогодні ми також можемо брати участь у цьому таїнстві, тому що йдеться про нас, про наше спасіння. Це спасіння, цей вічний Божий промисел, який сьогодні відкривається світові, говорить про нас самих. Бо кожен із нас і в Україні, і в Аргентині є частиною цього промислу Божого», - зазначив проповідник.

«Для мене велика радість могти знову повернутися до цієї гарної парафії, зустрітися з кожним із вас, поділитися з вами особливостями росту парафіяльного життя, - наголосив Блаженніший Святослав. - Я хочу бути тим мостом між різними єпархіями нашої Церкви у світі! Хочу, щоб ви знали, що Церква-матір переживає за вас, молиться за вас і також просить про молитву за нас у цей нелегкий час війни в Україні. Хай Матір Божа завжди буде нашою небесною покровителькою!» - додав на завершення Архиєрей.

Після Божественної Літургії в парафіяльному салоні відбулася святкова вечеря з нагоди пастирського візиту Глави і Отця УГКЦ у місті Леандро Н. Алем.

Цього ж дня в храмі Святого Володимира міста Посадас, провінція Місіонес, Аргентина, відбулася зустріч Блаженнішого Святослава зі священиками та богопосвяченими особами, які здійснюють своє служіння в українських парафіях в провінціях Місіонес та Чако і в Республіці Парагвай.

Зокрема, на зустріч прибули сестри василіянки, сестри служебниці, катехитки Серця Христового, отці василіяни та єпархіальні священики.

На початку зустрічі Блаженніший Святослав подякував всім за жертовну працю, яку всі виконують для добра і єдності Церкви та єпархії. Відтак Глава і Отець УГКЦ наголосив на трьох важливих аспектах: еклезіології, житті української єпархії в Аргентині та короткому розважанні зі Святого Письма.

Предстоятель Церкви, зокрема, сказав, що Церква Христова у візантійській традиції – це діло Святого Духа. Тому нашим пасторальним завданням завжди є поширення дарів Святого Духа. «Наше служіння – це служіння для єдності Церкви. Тому будьте апостолами єдності», - сказав Глава УГКЦ.

На завершення Блаженніший Святослав побажав, щоб єпархія Покрови Пресвятої Богородиці в Аргентині була завжди відкритою, тою, яка євангелізує, поширює дари Святого Духа, лікує рани і є поруч із вірними.

За матеріалами: news.ugcc.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар