В Україні відбулися міжконфесійні моління за єдність християн

У рамках Тижня молитви за єдність християн по всій Україні відбулися міжконфесійні Молебні та зустрічі духовенства і мирян, що належать до різних Церков і християнських спільнот.

Зокрема, у неділю, 22 січня 2017 р., така молитва відбулася у столичному римо-католицькому співкатедральному соборі святого Олександра за участю Апостольського Нунція в Україні архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті.

https://www.youtube.com/watch?v=isygY6dkUGg

У понеділок, 23 січня, у василіянському монастирському храмі святого Василія Великого в Києві в міжконфесійному Молебні за єдність християн взяли участь Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук, Генеральний секретар Конференції римо-католицьких єпископів України єпископ Віталій Скомаровський, Предстоятель Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви єпископ Маркос Оганесян, представник Лютеранської Церкви в Україні.

У вівторок, 24 січня, в Ужгородській греко-католицькій катедрі разом з єпископом-помічником Нілом Лущаком молилися священики і вірники Мукачівської греко-католицької єпархії, римо-католики і реформати.

У середу, 25 січня, на завершення Тижня молитов за єдність християн, в латинській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Марії у Львові зібралися на спільну молитву римо-католики, греко-католики, православні, представники Вірменської Апостольської Церкви і протестанти. Разом з ними молився архиєпископ Мечислав Мокшицький, який опісля очолив Святу Месу та виголосив проповідь. Він, зокрема, сказав:

Перед присутніми виступив молодіжний хор Церкви Християн Віри Євангельської. На завершення всі заспівали церковний гімн «Боже, великий єдиний». Була також можливість поспілкуватися за чаєм.

Своїми думками поділився греко-католицький священик о. Павло Дроздяк:

За матеріалами: Радіо Ватикану

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар