Папа: Шлях насильства не розв’язує проблем людства!

«Дорогі брати й сестри, прагну висловити свій глибокий біль з приводу терактів, які пізно ввечері у п’ятницю скривавили Францію, спричинивши численні жертви. Президентові Французької Республіки та всьому народові складаю свої братні співчуття.

Запевняю свою особливу духовну близькість родичам тих, які втратили життя, та пораненим», – сказав Папа Франциск 15 листопада 2015 р., після недільної молитви «Ангел Господній» з десятками тисяч вірних, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані.

«Величезне варварство пригнічує нас та змушує запитувати себе, як людське серце може замислювати та здійснювати такі жахливі події, які сколихнули не лише Францію, а й увесь світ? – вів далі Святіший Отець. – Перед обличчям таких вчинків, неможливо не засудити неприйнятний напад на гідність людської особи. Бажаю ще раз рішуче ствердити, що шлях насильства та ненависті не розв’язує проблем людства і що вживати Боже ім'я для виправдання цього шляху є богохульством!

Заохочую вас приєднатися до моєї молитви: ввіряймо Божому милосердю беззахисні жертви цієї трагедії. Нехай Пречиста Діва Марія, Мати Милосердя, пробудить у всіх серцях помисли мудрості та спонуки до миру. Просімо, щоб Вона захищала та чувала над любою Францією, першою донькою Церкви, над Європою та над усім світом», – закликав Глава Католицької Церкви.

Джерело: uk.radiovaticana.va

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар